Redakcja

Piotr Młynek
Człowiek o wielu twarzach i niezliczonych pasjach. Od 9 lat z powodzeniem prowadzę własną działalność gospodarczą w szeroko pojętej branży reklamowej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem informatykiem, pasjonuje mnie motoryzacja w wydaniu oldschool, zaś jako młody chłopak tworzyłem hip-hopowy skład Absent. Oprócz muzycznych pasji z radością angażuję się w działania charytatywne. Wraz z Towarzystwem Przyjaciół Ponidzia zorganizowałem koncerty na rzecz chorych onkologicznie dzieci.
W 2010 roku Powołałem do życia portal informacyjny pinczow.org, w którym dzieliłem się aktualnościami z życia regionu. Jednak największe marzenie, powołanie do życia radio, nosiłem w sobie od zawsze, a 4 lata temu w końcu udało się je urzeczywistnić. Wokół projektu zorganizowałem wspaniałą ekipę, która każdą wolną chwilę poświęca na poszukiwanie nowych artystów, gromadzenie materiałów do audycji, tworzenie list przebojów oraz doskonalenie swojego warsztatu. Moją dziedziną są kwestie realizatorskie i kruczki techniczne, zbieram wywiady z inspirującymi osobami a także prowadzę audycje autorskie.
kontakt: p.mlynek@radiotpi.pl

Sławomir Paradziej
współzałożyciel Radio TPI, zawodowo właściciel Agencji Artystycznej @ART Sławomir Paradziej, która promuje początkujących artystów, ponadto animator kultury w sanatorium, w wolnych chwilach gitarzysta i kompozytor muzyki bluesowej.
kontakt: s.paradziej@radiotpi.pl
Irmina Wołczyk
Z zawodu nauczyciel zaangażowany w pracę z maluchami oraz terapeuta dzieci niepełnosprawnych, po godzinach zmienia się w adeptkę programowania a w redakcji zajmuje się copywritingiem.
kontakt: i.wolczyk@radiotpi.pl
Alternatywny Janek
Każdy czwartek o 20.00 spotkacie go w „Muzyce z dreszczem” gdzie muza bez granic, koloru skóry, religii czy przekonań politycznych. Pozytywna dawka energii, płynącej prosto z serca muzyki. Janusz Wiśniewski vel Alternatywny Janek gra także w każdą sobotę od 22.00 w „Muzyce nocnych Marków” Przedstawiciel pokolenia pięknych poranków (po czterech piwach autonomiczny intelektualnie).
kontakt: j.wisniewski@radiotpi.pl


Karolina Hera Strzelczyk
Jestem artystą to nie brzmi dumnie, raczej ekshibicjonistą bowiem odkrywam intymność przed nieznajomymi. Herą jestem od kiedy pamiętam, ale oficjalnie zwę się Karoliną Strzelczyk-Weichert. Pochodzę z czarnej, śląskiej ziemi, jednak od prawie 10-ciu lat próbuję być słoikiem w Krakowie. Studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam wieczne AC/DC i lubię konie. 
kontakt: k.strzelczyk@radiotpi.plMonika Strojna
Zawodowo od 25 lat zajmuję się inwestycjami, a od 20 rozwojem regionu. Prywatnie szalona mama dwóch cudownych córek. Lubię nowe różnorodne kreatywne działania oraz  pomaganie innym (Krewcy Ponidzianie). Cenię wolność i tolerancję. Uczulona na punkcie szanowania przyrody. Pińczowianka z urodzenia i lokalna patriotka. Gatunki muzyki: pop, rock, blues, piosenka aktorska, poezja śpiewana, muzyka filmowa, piosenka francuska ale lubię też jazz, szanty,  muzykę klasyczną i operową.
Zainteresowania: sztuka, fotografia, trekking, podróże, kreatywne działania.
kontakt: m.strojna@radiotpi.pl