Redakcja

Piotr Młynek

Człowiek o wielu twarzach i niezliczonych pasjach. Od 10 lat z powodzeniem prowadzę własną działalność gospodarczą w szeroko pojętej branży reklamowej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem informatykiem, pasjonuje mnie motoryzacja w wydaniu oldschool, zaś jako młody chłopak tworzyłem hip-hopowy skład Absent. Oprócz muzycznych pasji z radością angażuję się w działania charytatywne. Wraz z Towarzystwem Przyjaciół Ponidzia zorganizowałem koncerty na rzecz chorych onkologicznie dzieci.

W 2010 roku Powołałem do życia portal informacyjny pinczow.org, w którym dzieliłem się aktualnościami z życia regionu. Jednak największe marzenie, powołanie do życia radio, nosiłem w sobie od zawsze, a 4 lata temu w końcu udało się je urzeczywistnić. Wokół projektu zorganizowałem wspaniałą ekipę, która każdą wolną chwilę poświęca na poszukiwanie nowych artystów, gromadzenie materiałów do audycji, tworzenie list przebojów oraz doskonalenie swojego warsztatu. Moją dziedziną są kwestie realizatorskie i kruczki techniczne, zbieram wywiady z inspirującymi osobami a także prowadzę audycje autorskie.
kontakt: p.mlynek@radiotpi.pl

Sławomir Paradziej

Współzałożyciel Radio TPI, zawodowo właściciel Agencji Artystycznej @ART Sławomir Paradziej, która promuje początkujących artystów, ponadto animator kultury w sanatorium, w wolnych chwilach gitarzysta i kompozytor muzyki bluesowej.
kontakt: s.paradziej@radiotpi.pl

Irmina Wołczyk

Z zawodu nauczyciel zaangażowany w pracę z maluchami oraz terapeuta dzieci niepełnosprawnych, po godzinach zmienia się w adeptkę programowania a w redakcji zajmuje się copywritingiem.
kontakt: i.wolczyk@radiotpi.pl

Alternatywny Janek

Każdy czwartek o 20.00 spotkacie go w „Muzyce z dreszczem” gdzie muza bez granic, koloru skóry, religii czy przekonań politycznych. Pozytywna dawka energii, płynącej prosto z serca muzyki. Janusz Wiśniewski vel Alternatywny Janek gra także w każdą sobotę od 22.00 w „Muzyce nocnych Marków” Przedstawiciel pokolenia pięknych poranków (po czterech piwach autonomiczny intelektualnie).
kontakt: j.wisniewski@radiotpi.pl

Karolina Hera Strzelczyk

Jestem artystą to nie brzmi dumnie, raczej ekshibicjonistą bowiem odkrywam intymność przed nieznajomymi. Herą jestem od kiedy pamiętam, ale oficjalnie zwę się Karoliną Strzelczyk-Weichert. Pochodzę z czarnej, śląskiej ziemi, jednak od prawie 10-ciu lat próbuję być słoikiem w Krakowie. Studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam wieczne AC/DC i lubię konie. 
kontakt: k.strzelczyk@radiotpi.pl

Monika Strojna

Zawodowo od 25 lat zajmuję się inwestycjami, a od 20 rozwojem regionu. Prywatnie szalona mama dwóch cudownych córek. Lubię nowe różnorodne kreatywne działania oraz  pomaganie innym (Krewcy Ponidzianie). Cenię wolność i tolerancję. Uczulona na punkcie szanowania przyrody. Pińczowianka z urodzenia i lokalna patriotka. Gatunki muzyki: pop, rock, blues, piosenka aktorska, poezja śpiewana, muzyka filmowa, piosenka francuska ale lubię też jazz, szanty,  muzykę klasyczną i operową.
Zainteresowania: sztuka, fotografia, trekking, podróże, kreatywne działania.
kontakt: m.strojna@radiotpi.pl

Szymon Kuc

Jestem absolwentem ALK, SGGW, UJK oraz Holmes Institute. Od początku pracy zawodowej aż po dzisiaj robię „internety”. W Radio TPI rozwijam serwis www, fotografuje i filmuje. Przejechałem kamperem całą Australię i bujałem się na największej, 300-metrowej, huśtawce świata w Nowej Zelandii. Mam kota Michałka.
kontakt: s.kuc@radiotpi.pl

Jolanta Rochowicz

Większą część życia spędziłam pośród mazurskich jezior i szumiących lasów, w międzyczasie pomieszkując to tu, to tam. Z wykształcenia i zamiłowania jestem historykiem, ale od ponad 11 lat spełniam się jako copywriter i specjalista ds. mediów społecznościowych. Prywatnie, jako mama zajmuję się kształtowaniem charakterów dwóm przystojniakom i powoli przygotowuję ich do wylotu z gniazda. Po godzinach, w zależności od nastroju zmieniam się w serialomaniaczkę, książkoholiczkę lub spacerowiczkę. Lubię ludzi, dobrą muzykę, słodkie wino i arbuzy.
kontakt: j.rochowicz@radiotpi.pl

Katarzyna Kotnis

Jestem marzycielem i niepoprawnym optymistą.. z wszystkiego lubię wyciągnąć coś dobrego i ciepłego.. Jako zodiakalna Waga unikam konfliktów i mediuję, nawet gdy graniczy to z cudem.. kocham przeżywać muzykę.. prywatnie jestem mamą Julii i Ewy.. oraz przyjaciółką mojego psa.. Sancza.. Z zawodu.. jakościowiec.. z zamiłowania myśliciel i naprawiacz świata.. W radiu Twoje życzenie jest muzyką.. prezentuję muzykę wraz z odczuciami życzeniodawców i dodaję jej moich skrzydeł.. Kocham ludzi.. bo bez nich nie byłoby mnie.. Moje życiowe motto: pomagając innm.. pomagamy sobie.. Bardzo się cieszę, że po trudach, które przeszłam znalazłam w radiu TPI duchowy dom…
kontakt: k.kotnis@radiotpi.pl

 Igor Kalbarczyk

Blisko 40-stka na karku, z czego 30 wypełnione dźwiękami muzyki. Miłośnik wszystkiego co stare i dawne, najchętniej przeniósłby się w czasie co najmniej 50 lat wstecz. Dawniej gitarzysto-wokalista w thrashmetalowej kapeli, od kilkunastu lat głośniej lub ciszej obsługuje bębny w różnych składach personalnych. W Radiu TPI spełnia odwieczne marzenie prowadzenia własnej rockowej audycji.
kontakt: i.kalbarczyk@radiotpi.pl

Kacper Sikora (Relevart)

Jestem miłośnikiem muzyki. Towarzyszy mi ona od zawsze.Wdzięczny jestem losowi za to, że moja muzyczna podróż pokierowała mnie na tak szeroką ścieżkę, jaką jest przede wszystkim metal, mogę być jedynie wdzięczny losowi. Nie ograniczam się jednak tylko do niej. Muzyka nie jest moją jedyną pasją, ale akurat nią będę się chciał z Wami dzielić. Wyrażając swoją opinię, zawsze będę gotów poznać Wasze zdanie. De gustibus est disputandum!