fot. sycow.naszemiasto.pl

W radio jest magia, w ciągu 10 sekund może wydarzyć się wszystko

Artyści

Tak swoją przygodę z radio wspomina Bartek Borowicz, niegdyś dziennikarz muzyczny a już od kilkunastu lat szef niebanalnej wytwórni muzycznej Borówka Music.

Artysta zagościł w Pińczowie jako organizator trasy koncertowej Cezika – autora niezwykłego głosu i twórcy piosenek dla najmłodszych. Takie kameralne sceny są żywiołem Bartka, który do tej pory zorganizował już ponad 4000 koncertów w 20 krajach świata. Na trasie poznał grono inspirujących postaci i przeżył wiele interesujących przygód a swoje wspomnienia opisał w książce „Borówka Music – 15 lat w trasie koncertowej”, która rozeszła się jak świeże bułeczki.

Bartek to człowiek orkiestra branży koncertowej, który od początku wierzył, że da się zapraszać do Polski zagranicznych artystów i organizować koncerty rodzimym zespołom za granicą. Działając poza mainstreamem odwiedza małe kluby, domy kultury czy kawiarnie, gdzie zawsze spotyka serdeczną publiczność. Borówka rozumie, że ludzie niezależnie od miejsca spragnieni są muzycznych wrażeń. Bartek dzięki swej otwartości i wewnętrznej mocy szybko nawiązuje dobre i trwałe relacje z artystami i publicznością. Czytając jego książkę zapragniesz posmakować koncernowego życia z pełnią jego blasków i cieni.